Subalansuotų pusryčių programos

TINKAMI PUSRYČIAI – PRODUKTYVIOS DIENOS PAGRINDAS!

Rytinis valgymas yra labai svarbi dienos raciono dalis. Nuo jų sudėties priklauso ir potraukis saldumynams, ir apetitas visą dieną. Programa suteikia galimybę pusryčiauti taip, kad gautumėte reikalingų organizmui baltymų, būtinų vitaminų ir mikroelementų, skaidulinių medžiagų ir antioksidantų. Tokie pusryčiai padės užtikrinti gerą savijautą, valdyti svorį, būti aktyviems.

Bazinė

Subalansuoti Herbalife Nutrition pusryčiai suderina mitybos režimą, padeda maitintis subalansuotai per visą dieną ir išvengti kenksmingų užkandžių. O tai reiškia efektyvesnį svorio valdymą.

 

 

 

Rinkinį sudaro:

 1. Baltyminis kokteilis Formula 1
 2. Žolelių gėrimas
 3. Koncentratas Herbal Aloe

 

 

Išplėstinė

Pridėkite skaidulinių medžiagų: pakankamas skaidulinių medžiagų kiekis – svarbi rūpinimosi virškinimo sisitema dalis, o sveikas žarnynas padeda palaikyti sveiką imuninę sistemą ir efektyvesnę svorio kontrolę.

 

Rinkinį sudaro:

 1. Baltyminis kokteilis Formula 1
 2. Žolelių gėrimas
 3. Koncentratas Herbal Aloe
 4. Vitaminai „Herbalife” Formula 2 (vyrams arba moterims)

Pažangioji

Daugiau Omega 3 – tai padeda palaikyti širdies ir kraujagyslių sistemos sveikatą, normalią smegenų veiklą, normalų regėjimą, gražią odą.

 

 

Rinkinį sudaro:

  1. Baltyminis kokteilis Formula 1
  2. Žolelių gėrimas
  3. Koncentratas Herbal Aloe
  4. Vitaminai „Herbalife” Formula 2 (vyrams arba moterims)
  5. Avižų ir obuolių skaidulinės medžiagos
  6. HerbalifelineMax

Informacija apie produktus

 

 • Baltyminis kokteilis Formula 1 sudėtis: kokybiški sojų baltymai (be GMO), skaidulinės medžiagos, vitaminai ir mineralai, būtini riebalai ir maisto medžiagos, optimalus kalorijų skaičius.
 • Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso „Orange Pekoe“, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais. Sudėtyje yra visos naudingos žaliosios arbatos medžiagos.
 • Koncentratas Herbal Aloe, kurio sudėtyje yra 40 proc. tikrųjų alavijų sulčių. Alavijai apdoroti šaltuoju būdu, kad būtų išlaikyta aukšta sudedamųjų dalių kokybė. Be dirbtinių saldiklių ir dažiklių.
 • Formula 2 vitaminų ir mineralų kompleksas, kad būtų pakankamas būtinų mitybinių mikroelementų, padedančių palaikyti medžiagų apykaitą ir normalią organizmo veiklą. Sudėtyje yra vario, kuris palaiko normalią nervų sistemos veiklą, folio rūgštis palaiko normalią psichologinę būklę, o geležis – normalią imuninės sistemos veiklą.
 • Avižų ir obuolių skaidulinės medžiagos – kasdienė pagalba virškinimo sistemai. Pakankamas tirpiųjų ir netirpiųjų skaidulinių medžiagų kiekis yra svarbus rūpinantis virškinimo sistema.
 • HerbalifelineMax sudėtyje yra Omega 3 nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurių organizmas nesintetina ir nekaupia. Jos padeda palaikyti normalią smegenų veiklą, normalią regą ir normalią širdies veiklą.