Sporto programos

Kurdama savo produktus, atitinkančius optimalios subalansuotos mitybos principus, Herbalife Nutrition pasitelkia naujausius mokslo pasiekimus.
Visi žinome skaičius, nuo kurių priklauso sporto pasiekimai ir išorinis rezultatas: 80 % – mityba, 20 % – fizinis aktyvumas.
Mityba užtikrina kokybišką atsigavimą po fizinio krūvio. Nuo to tiesiogiai priklauso galutinis rezultatas. Subalansuota mityba, apimanti apgalvotą mitybinių makro- ir mikroelementų kiekį, padės pasiekti norimų sportinių rezultatų.

Bazinė

Raciono subalansavimas ir vandens pusiausvyros išlaikymas – pagrindiniai bet kurio sportininko mitybos principai. Palaikykite natūralius organizmo rezervus aprūpindami organizmą pakankamu svarbių makro- ir mikroelementų kiekiu.

 

 

Rinkinį sudaro:

 1. Baltyminis kokteilis Formula 1
 2. Žolelių gėrimas
 3. Koncentratas Herbal Aloe
 4. Herbalife 24 jėgas atkuriantis kokteilis

 

Išplėstinė

Pridėkite baltymų, kad augtų raumenys!

Rinkinį sudaro:

 1. Baltyminis kokteilis Formula 1
 2. Žolelių gėrimas
 3. Koncentratas Herbal Aloe
 4. Herbalife 24 jėgas atkuriantis kokteilis
 5. Baltym7 mi6inys Formula 3

Pažangioji

Pasinaudokite subalansuotos sportinės mitybos pranašumais, kad pasiektumėte geriausių rezultatų! Pridėkite aminorūgščių, vitaminų ir įtraukite specialų produktą, kad atsigautumėte po treniruočių.

 

Rinkinį sudaro:

 1. Baltyminis kokteilis Formula 1
 2. Žolelių gėrimas
 3. Koncentratas Herbal Aloe
 4. Herbalife 24 jėgas atkuriantis kokteilis
 5. Baltymų mišinys Formula 3
 6. Niteworks

Informacija apie produktus

 • Baltyminis kokteilis Formula 1 sudėtis: kokybiški sojų baltymai (be GMO), skaidulinės medžiagos, vitaminai ir mineralai, būtini riebalai ir maisto medžiagos, optimalus kalorijų skaičius.
 • Žolelių gėrimo sudėtyje yra 85 mg kofeino ir unikalaus komplekso „Orange Pekoe“, pagaminto iš tradicinės juodosios ir žaliosios arbatos, su dedešvų žiedų, kinrožių ir kardamonų sėklų ekstraktais. Sudėtyje yra visos naudingos žaliosios arbatos medžiagos.
 • Koncentratas Herbal Aloe, kurio sudėtyje yra 40 proc. tikrųjų alavijų sulčių. Alavijai apdoroti šaltuoju būdu, kad būtų išlaikyta aukšta sudedamųjų dalių kokybė. Be dirbtinių saldiklių ir dažiklių.
 • Herbalife 24 jėgas atkuriantis kokteilis, tai atkuriamasis daug baltymų turintis gėrimas, papildytas L-glutaminu ir BCAA. Baltymų, angliavandenių ir šakotos grandinės aminorūgščių kompleksas užtikrina greitą ir kokybišką atsigavimą po treniruočių. Kompleksas, sudarytas iš greitai pasisavinamų išrūgų baltymų, lėtai pasisavinamo kazeino, šakotos grandinės aminorūgščių ir L-glutamino, stimuliuoja aktyvų ir nuolatinį raumenų auginimo procesą. Gauti pakankamai angliavandenių po fizinio krūvio svarbu tam, kad atkuriant ir auginant raumenų masę baltymai būtų naudojami efektyviai. 
 • Baltymų mišinys Formula 3 suteiks dviejų tipų papildomų baltymų be nereikalingų kalorijų. 1 porcijoje yra 5 gramai sojų ir išrūgų baltymų, tik 23 kcal. Reguliariai sportuojantiems žmonėms kartais nelengva pasiekti reikiamą makroelementų pusiausvyrą: kad augtų raumenys, reikia papildomų baltymų. Baltymai – tai pagrindinė visų ląstelių, audinių ir organų statybinė medžiaga, organizmas jų turi gauti nuolat.
 • Niteworks sudėtyje yra aminorūgščių L-citrulino ir L-arginino, vitaminų C ir E, taip pat folio rūgšties. Aminorūgštis L-citrulinas didina L-arginino koncentraciją organizme, o pastarasis skatina azoto oksido išsiskyrimą. Azoto oksidas svarbus kraujo cirkuliacijai ir kraujagyslių elastingumui palaikyti. Vitaminas C prisideda prie normalaus kolageno susidarymo, užtikrinančio tinkamą kraujagyslių būklę, o folio rūgštis palaiko normalią kraujodarą.